۲۳ مهر ۱۳۸۸

اعلام برائت نمايندگان فارس در مجلس از علي‌محمد دستغيببه گزارش خبرگزاري فارس تعدادی از نمایندگان استان فارس با نوشتن نامه ای اعلام برائت خود را از علي‌محمد دستغيبب اعلام نمودند در این نامه آمده است : با كمال تاسف خبر تلخ بيانات يكي از نمايندگان فارس در مجلس خبرگان عليه اركان نظام و قواي سه‌گانه موجب موجي از تاثر عميق شد. تاسف و تاثر بيشتر آنكه اين بيانات همسو و همزمان با دسيسه‌ها و توطئه‌ها و تهديدات آمريكا و اسرائيل و وهابيت صورت گرفته و موج هجوم جنگ نرم عليه جمهوري اسلامي ايران را سنگين‌تر كرده است. مردم شريف فارس با حضور وزين و به‌موقع خود در صحنه‌هاي مختلف و با اشاره حضرت امام راحل (رحمة‌الله عليه) و رهبر گرانقدر انقلاب، ‌بارها فراست و هوشمندي خود را در حمايت از ولي فقيه كه نتيجه آن حفظ كشور و نظام است،‌ به ‌روشني به اثبات رسانده و در اين فتنه هم كه ريشه در ساده‌لوحي دارد با اشاره آن رهبر فرزانه صبوري پيشه كرده‌اند. ساده‌لوحي بلايي است كه زمان امام راحل (ره) نيز در دهه اول انقلاب، طمع دشمنان را برانگيخت، ليكن در سايه رهنمودهاي نوراني آن رهبر بي‌بديل و تبعيت هوشيارانه مردم عزيز ايران و فارس، موجب شد كه اميد فرصت‌طلبان در سوءاستفاده از افراد ساده‌لوح،‌ در اين برهه از حركت انقلاب نيز به يأس تبديل شود.
در پايان اين نامه اظهار اميدواري شده است: كرامت و بزرگواري حضرتعالي موجب بيداري و جبران حق مردم گرانقدر فارس شده و نيازي به تصميمات ديگر نباشد.
نمايندگان مردم شريف استان فارس در مجلس شوراي اسلامي، سيدحسين ذوالانواري نماينده مردم شيراز، نصرالله كوهي نماينده كوار و خرامه و سروستان، مهدي افشاري نماينده داراب و زرين دشت،‌ عنايت‌الله هاشمي نماينده مردم سپيدان، جعفر قادري نماينده مردم شيراز، محمدحسين دوگاني نماينده مردم فسا، حسن شبان‌پور نماينده مردم مرودشت و ارسنجان و پاسارگاد، غلامرضا دهقان نماينده مردم كازرون، علي‌اصغر حسني نماينده مردم لار و خنج، محمدعلي حياتي نماينده مهر و لامرد، محمد سقايي نماينده ني‌ريز و استهبان، يونس موسوي نماينده فراشبند و قير و كارزين و فيروز‌آباد، محمدرضا رضايي كوچي نماينده مردم جهرم، ابوالقاسم رحماني نماينده مردم اقليد، داوود محمد جاني نماينده آباده و بوانات و خرم بيد، عبدالرضا مرادي نماينده رستم و ممسني.
گفتنی است پیش از این نیز جامعه روحانیت مبارز استان با صدور بیانیه ای آیت الله دستغیب را دیگر دارای صلاحیت لازم جهت نمایندگی این استان در مجلس خبرگان ندانسته بودند. که پس از آن(پنج شنبه 16 مهرماه) تجمع بزرگی در مسجد قبا در حمایت از ایشان برگزار شد برگزار شد.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر